Volné pracovní místo  Ředitel / ka v akreditované MŠ, Praha 13, Stodůlky

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–80 000 Kč / měsíc

O firmě

Vážení čtenáři a zřejmě i uchazeči o zaměstnání, srdečně Vám děkujeme, že věnujete chvíli svého času této jedinečné pracovní nabídce!

Jsme parta lidí, která miluje děti. Děti máme na prvním, druhém i třetím místě. Milujeme život a víme, že raný věk dětí je tím nejcitlivějším obdobím v lidském životě. Přejeme si dětem dávat to nejlepší. Předávat jim znalosti, vzdělávat je. Jsme tým všech věkových kategorií. Máme mezi sebou profíky – srdcaře, rodilé mluvčí z USA, Velké Británie či Austrálie. Spolupracujeme s Dětskou Mensou ČR a Centrem nadání, většina našich aktivit pro děti je zabezpečena profesionálními lektory. Dbáme na perfektní komunikaci s rodiči našich dětí. Ale co především je nám všem společné: „Děláme to srdcem!“

Nároky kladené na uchazeče jsou vysoké. Výrazně vyšší, než byste čekali. Ale pokud si vybereme právě Vás, budete zřejmě ti nejlepší. Protože děti našich klientů si nikoho jiného nezaslouží!

Provozujeme síť jazykových školek a jesliček v Praze a Středočeském i Jihočeském kraji (dětské skupiny, živnostenské i akreditované školky). Do naší skupiny patří i partnerské pobočky. Máme 20letou historii.

Mateřská škola Maxík – jazyková škola a jesle, s.r.o., U Jezera 34, Praha 13, Stodůlky, 155 00 v souladu s ustanovením § 166 odst. 3 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, a dle vyhlášky č. 54/2005 Sb., o náležitostech konkurzního řízení a konkurzních komisí, v platném znění, vyhlašuje na základě usnesení zřizovatele ze dne 1.4.2024 č. 1/PTU/VR/A-5 konkurzní řízení na obsazení pracovního místa ředitele mateřské školy Stodůlky, Praha 13.

Naše akreditovaná MŠ Praha 5 - Stodůlky je v provozu od r. 2016. Kapacita MŠ: 59 dětí. Jedná se o vlajkovou loď naší sítě jesliček a školek. Naše MŠ poskytuje služby na nejvyšší úrovni. Máme k dispozici vlastní bazén a tělocvičnu, překrásnou zahradu, pestré aktivity; školné činí 22.000,- Kč / měsíc. Skladba dětí: cca 60 % / 40 % (Češi / cizinci). Dbáme o perfektní komunikaci s našimi klienty, jejich dětem poskytujeme precizní službu. Hledáme osobu vyznávající stejné hodnoty.

Náplň práce:
Výkon funkce statutárního orgánu MŠ (soukromá právnická osoba).
Řízení vzdělávacího programu školy a jeho realizace.
Průběžné i finální hodnocení vzdělávacího procesu.
Odpovědnost za výuku.
Diagnostika a hodnocení, řízení a motivace všech zaměstnanců.
Přijímání nových zaměstnanců + kompletní personální agenda.
Odpovědnost za dodržování platné školní legislativy, vč. dokumentace pro ČSI.
Finanční plánování, příprava a návrh rozpočtu.
Marketingové plány a kontrola.
Reprezentace školy.
Spolupráce a komunikace s rodiči.

Požadujeme

Předpoklady pro výkon činnosti ředitele podle zákona dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, v platném znění.
Minimálně SŠ, ideálně však VŠ vzdělání pedagogického směru.
Znalost problematiky řízení školy (min. zástupce ředitele) a s tím souvisejících právních předpisů.
ČJ na úrovni rodilý mluvčí.
Pokročilou znalost AJ (min. B2) - aktivní využití každý den (učitelé USA, rodiče cizinci). Znalost dalšího světového jazyka výhodou (RJ, FJ, NJ).
Ambice vést a motivovat tým kolegů (cca 10 lidí).
Občanská a morální bezúhonnost.
Výborný zdravotní stav.
Zodpovědný a spolehlivý přístup ke svěřeným úkolům.
Přirozenou autoritu, strategické myšlení.

Nabízíme

Velmi příjemné pracovní prostředí.
Vstřícné a přátelské jednání.
Nízký počet dětí na učitele (cca 5 až 10 dětí / dospělá osoba).
Možnost seberealizace ve vedení MŠ.
Obědy / svačiny zdarma.
Mezinárodní pracovní prostředí (ve školce jsou i rodilí mluvčí).
Dlouhodobá spolupráce.
Dovolená: 8 týdnů (tj. 40 dnů) za 1 rok.
Firemní školka
Služební notebook i služební telefon k soukromým účelům.
Smlouva na dobu určitou (1 školní rok), poté na dobu neurčitou.
Nástupní měsíční hrubá mzda: 50.000,- Kč, od 1.1.2025: 55.000,- Kč, od 1.9.2025: 80.000,- Kč.
Výše úvazku: 1,0.
Pravidelné odměny

Nástup: červenec 2024 (cca poloviční úvazek = zaškolení, převzetí agendy), od 1.8.2022 již úvazek plný.

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení:
1. Strukturovaný životopis (s uvedením odborných znalostí a dovedností).
2. Ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání (diplom a vysvědčení) a další doklady prokazující splnění předpokladů pro výkon činnosti ředitele (vč. dokladu o jazykové úrovni uchazeče: AJ min. B2, další jazyk aktivně výhodou).
3. Doklad o průběhu jednotlivých zaměstnání potvrzený posledním zaměstnavatelem.
4. Lékařské potvrzení o způsobilosti vykonávat funkci ředitele školy.
5. Výpis z rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce).
6. Koncepce rozvoje mezinárodní jazykové mateřské školy se zaměřením na rozvoj pohybu a sportovních aktivit s ohledem na aktuální celospolečenské dění (maximálně 6 stran formátu A4).

Ke konkurznímu řízení budou přijaty přihlášky, které budou doloženy s kompletními doklady s vlastnoručním podpisem uchazeče včetně kontaktní adresy, telefonu, případně e-mailové adresy.

Přihlášku s příslušnými doklady zašlete nejpozději do pátku 31.5.2024 na adresu zřizovatele školy: Maxíkova školka, Praha 13, Stodůlky, 155 00, anebo skrze odpovědní formulář .

Máte zájem o nabídku Ředitel / ka v akreditované MŠ, Praha 13, Stodůlky?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Tuleškov z Mateřská škola Maxík - jazyková škola a jesle, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Ředitel / ka v akreditované MŠ, Praha 13, Stodůlky

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.