Volné pracovní místo  ŘEDITEL OBCHODU #2616837

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.

hledá pro svého klienta, úspěšnou obchodní společnost v oboru automotive kandidáta na pozici

ŘEDITEL OBCHODU

Popis pozice / Náplň práce:

zodpovědnost za obchodní aktivity společnosti a za výsledky obchodního týmu
plánování a realizace obchodní strategie
monitoring a analýza trhu, vývojových trendů a nových obchodních příležitostí
péče o významné klienty, vyjednávání obchodních podmínek, získávání nových klientů

Požadujeme

min. SŠ vzdělání
zkušenosti v manažerské obchodní pozici (v jedné společnosti) minimálně 5 let podmínkou
zkušenosti v oblasti automotive podmínkou
zkušenosti s projektovým řízením
zkušenosti s vedením a řízením min. 5 podřízených minimálně 3 roky podmínkou
znalost trhu s náhradními díly v oblasti auto-moto výhodou
dobrou znalost AJ nebo NJ podmínkou, druhý jazyk výhodou
vynikající prezentační, vyjednávací dovednosti a organizační schopnosti
ochota cestovat

Nabízíme

významnou pozici v managementu firmy s dlouholetou historií
další vzdělávání, seberealizace a osobnostní rozvoj
pružná pracovní doba
služební auto a další benefity
nástup ihned

Lokalita – Jihomoravský kraj

Jiná sdělení

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".