Volné pracovní místo  ŘEDITEL OBCHODU - strojírenství

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Náš klient je úspěšná, mezinárodní výrobní společnost, který nyní hledá zkušeného kandidáta/ku na pozici ŘEDITEL OBCHODU v oboru plastařiny.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> komunikace a péče se stávajícími zákazníky</li>
<li> vyhledávání nových zákazníků z oblasti automotive</li>
<li> technické poradenství zákazníkům</li>
<li> reporting managementu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> zkušenosti v oblasti strojírenství</li>
<li> zkušenosti v oblasti obchodu v automotive velkou výhodou</li>
<li> znalost angličtiny minimálně na úrovni B2</li>
<li> výborná znalost německého jazyka</li>
<li> obchodní dovednosti</li>
<li> flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> motivují finanční ohodnocení</li>
<li> firemní benefity</li>
<li> vzdělávání</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".