Volné pracovní místo  Ředitel/Ředitelka FACILITY MANAGEMENT

Vzdělání Vyšší odborné

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje komplexní služby ve správě nemovitostí, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Ředitel/Ředitelka FACILITY MANAGEMENT.

Náplň práce:

  • Přezkoumání existujících procesů a postupů, ekonomické rozbory stávajících zakázek.
  • Provoz, údržba a servis technologických zařízení – zajištění provozní údržby objektu a technických zařízení
  • Záruční a pozáruční servis – zastupování klientů při jednání s třetími osobami
  • Revize, odborné technické prohlídky - zajištění revizí dle platných vyhlášek a norem (např. elektro, výtahy, spotřebiče, aj.)
  • Dálkový monitoring - napojení objektu na systém měření a regulace, dálkové odchytávání poruch, poruchová hlášení atd.
  • Nepřetržitá havarijní služba – možnost zamezí vzniku dalších škod na majetku, odstranění závad
  • Činnost PO a BOZP - kontrolní činnost požárním technikem, revize PH a HP
  • Vedení klíčového hospodářství - evidence klíčového hospodářství, systém generálního klíče

Požadujeme:

  • Vzdělání VŠ/VOŠ, případně SŠ
  • Min. 5 let praxe v oboru facility management, správy nemovitostí nebo developmentu
  • EXCEL na velmi dobré úrovni (nákladové kalkulace, ekonomické rozbory, ekonomické plány, reporting,…)
  • ČJ slovem i písmem, AJ na pasivní úrovni, komunikativní úroveň výhodou
  • ŘP skup. B
  • Obchodní dovednosti
  • Odbornou znalost (pozemní stavitelství, TZB, úklid, ostraha, elektro) a schopnost vedení v CAFM systému
  • Odborná znalost, znalost legislativy
  • Loajalita, komunikativnost, organizační schopnosti
  • Ochota vysokého pracovního nasazení
  • Analytické, koncepční a strategické myšlení a schopnost hledat nová řešení
  • Schopnost motivace a předávání odborných zkušeností podřízeným

Nabízíme:

  • Příležitost být součástí společnosti se stabilním zázemím a tradicí.
  • Možnost přímo se podílet na růstu, rozvoji a formování firemní strategie a kultury
  • Příležitost k osobnímu růstu a rozvoji
  • Individuální přístup a flexibilita
  • Odpovídající mzda: 100 000 – 150 000 Kč
  • Odměna za nové zakázky
  • Roční odměny za splnění plánu a další odměny z nadzisku
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Volitelný systém benefitů
  • Pružná pracovní doba
  • Zázemí v centrální části Prahy 5

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Auto i pro soukromé účely
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno/sickdays

Požadujeme

Angličtina - Mírně pokročilá

Máte zájem o nabídku Ředitel/Ředitelka FACILITY MANAGEMENT?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Předvýběr Personalista z PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Ředitel/Ředitelka FACILITY MANAGEMENT

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.