Volné pracovní místo  Ředitel zahraniční pobočky/projektový manažer - Mexiko, HPP či IČO

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–100 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Jsme česká výrobní společnost, která expanduje do celého světa a hledáme kolegu, který by vedl pobočku v Mexiku, kam se na nějaký čas, i třeba se svou rodinou, odstěhuje.

Jako ředitel zahraniční pobočky a projektový manažer byste měl být odborník s tahem na branku a zároveň mít cit pro místní kulturu a její specifika. Na oplátku Vám nabízíme úžasnou práci a novou zkušenost. A pomůžeme Vám i Vaší rodině se stěhováním a zabydlením v nové zemi a, samozřejmě, Vás i dobře zaplatíme.

Co budete dělat?
  • Řídit zahraniční pobočku a výrobu v Mexiku
  • Hledat nové obchodní příležitosti
  • Osobně se setkávat s obchodními partnery
  • Jednat naším jménem na místních úřadech
  • Nosit oblek, ale i montérky, když půjdete omrknout výrobu

Požadujeme

  • Zkušenosti a praxi ve vedení pobočky/výroby/projektu
  • Znalost španělského a anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Obchodního ducha a ekonomické vědomosti

Nabízíme

  • Motivující ohodnocení – 50.000 – 100.000 Kč (dle praxe a schopností)
  • Spolupráci formou HPP nebo IČO
  • Prémie
  • Mobil
  • Notebook
  • Auto i pro soukromé účely
  • Využití jazykových schopností (španělština, angličtina)
  • Skvělou práci, při které budete součástí něčeho velkého
  • Šanci se realizovat
  • Prostor pro nápady – chceme Vás slyšet
  • Načerpání zahraničních zkušeností
  • Ubytování pro Vás i rodinu
  • Zajištění vzdělání dětem v místní soukromé škole
  • Hrazení nadstandardní zdravotní péče
  • Podporu ze strany vedení
  • Další odborné vzdělávání
  • Poznání nové kultury a lidí
  • Další profesní růst – nechceme Vás brzdit
  • Zaučit Vás může současné vedení v ČR nebo v zahraničí
  • Předpokládaný nástup – konec roku 2020
  • Sídlo společnosti na Praze 4

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Ozvěte se nám! Pošlete svůj životopis, my Vám zavoláme a společně probereme detaily.

Vzhledem k současné situaci, kterou způsobila pandemie, je výběrové řízení časově náročnější a může trvat i několik měsíců. Nástup se předpokládá nejdříve na konci roku 2020.