Volné pracovní místo  Referent/ka stavebního řádu MěÚ Boskovice

Lokalita Boskovice a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pracovní pozici referent/ka stavebního řádu MěÚ Boskovice 🙂

Hlavní náplň pracovní činnosti:
  • povolování stavebních záměrů ve věcech staveb, souboru staveb, zařízení, terénních úprav, změny a údržby dokončených staveb,
změny využití území apod. s výjimkou vodohospodářských staveb,
  • povolování ve věcech záměru silnice II. a III. třídy, místní komunikace, účelové komunikace a veřejných prostranství,
  • povolování sítí technické infrastruktury včetně souvisejících staveb a zařízení s výjimkou vodohospodářských staveb,
  • povolování reklamních zařízení a staveb pro reklamu,
  • kontrola při provádění stavebních záměrů a zařízení,
  • povolování užívání stavebních záměrů a zařízení,
  • projednávání přestupků ve věcech stavebního zákona.

Požadujeme

  • státní občan ČR nebo cizí státní příslušník s trvalým pobytem v ČR,
  • dosažení věku 18 let,
  • svéprávnost a bezúhonnost,
  • ovládání jednacího jazyka,
  • vysokoškolské vzdělání ve studijním programu náležejícím do oblasti vzdělávání architektura, stavebnictví, právo nebo vyšší odborné
vzdělání v oboru stavebnictví nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví.
  • znalost zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů,
  • znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů
  • znalost zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů,
  • znalost vyhlášky Ministerstva dopravy a spojů č. 104/1997 Sb., kterou se provádí zákon o pozemních komunikacích, ve znění
pozdějších předpisů,
  • znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů,
  • znalost práce s PC (MS Office),
  • dobré organizační a komunikační dovednosti,
  • schopnost samostatné práce,
  • řidičský průkaz skupiny „B“,
  • praxe ve veřejné správě výhodou.

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu neurčitou s nástupem 1.5.2024 nebo dle domluvy,
  • plat v rámci platové třídy 10
  • po zkušební době osobní příplatek,
  • stabilita a zázemí veřejné správy,
  • pružná pracovní doba,
  • 5 týdnů dovolené + 4 dny osobního volna,
  • stravenky,
  • možnost zvýhodněných telefonních tarifů pro soukromé účely,
  • sleva na sportovně relaxační vyžití v rámci sportovišť Služeb Boskovice, s.r.o.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu je nutné podat přihlášku do výběrového řízení společně s dalšími doklady (strukturovaný profesní životopis, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, originál výpisu z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce) nejpozději do 17.04.2024 do 10:00 hodin. Přihlášku naleznete na webu města v sekci Formuláře nebo si ji můžete vyzvednout osobně u personalisty úřadu. Podat ji můžete prostřednictvím podatelny MěÚ nebo zaslat na adresu města (Městský úřad Boskovice, Masarykovo nám. 4/2, 680 01 Boskovice) s označením „STAV – VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – NEOTVÍRAT“.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení s přesnými předpoklady a požadavky je zveřejněno na úřední desce města Boskovice a na webu města.