Volné pracovní místo  Referent kvality

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme česká obchodní společnost, největší distributor dodávající tisk a doplňkové zboží po celé republice. Také jsme alternativní poštovní operátor, který pro své zákazníky roznáší noviny a adresné zásilky.

Jsme odborníci na poštovní služby. Máme deset poboček po celé republice a pracuje pro nás již více než 6 tisíc doručovatelů, kteří do domácností a firem roznášejí dopisy a letáky.
Stále rosteme, a proto hledáme kolegu či kolegyni na pozici Referent kvality.

Náplň práce
  • komunikace s pobočkami a dohled nad řešením jejich reklamací bude vaším denním chlebem
  • komunikace s vydavateli a předplatiteli při řešení nejzávažnějších reklamací
  • budete připravovat reporting kvality distribuce a také vyhodnocovat statistiky reklamací pro vedení společnosti
  • na starost také dostanete nastavování nových procesů s cílem zlepšení kvality distribuce

Požadujeme

  • silnou osobnost odolnou vůči stresu
  • komunikační dovednosti
  • dobrý mluvený i písemný projev, bezchybnou českou gramatiku
  • spolehlivost, časovou flexibilitu a samostatnost
  • dobrou znalost MS Office

Nabízíme

  • stabilní a dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • přátelský kolektiv
  • služební telefon i k osobním účelům
  • stravenky
  • kartu výhod benefit Multisport
  • nástup možný ihned nebo dohodou