Volné pracovní místo  Referent leteckých přeprav

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 44 900–45 000 Kč / měsíc

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Popis pracovní nabídky

Jaká bude Vaše pracovní náplň?
  • zpracování celého procesu leteckých přeprav
  • denní komunikace se zákazníky, aerolinkami a agenty v zahraničí
  • vytváření cenových nabídek poptávaných přeprav
  • knihování, vystavování přepravních dokumentů
  • zajištění celního odbavení (komunikace s deklarací)
  • fakturace uzavřených přeprav

Požadujeme

Co požadujeme?
  • minimálně SŠ vzdělání (v dopravním oboru výhodou)
  • znalost anglického jazyka psaná i mluvená
  • pečlivost, samostatnost, proaktivní přístup, týmový hráč, osobní zodpovědnost
  • minimálně 1 rok zkušenost jako referent leteckých přeprav – export a import
  • ochota přijít s novými nápady
  • ochota učit se novým věcem

Nabízíme

Společnost a. hartrodt je dlouhodobě stabilní společností v oblasti přepravy majetku a nyní do svého týmu hledá kolegu/kolegyni na tuto pracovní pozici:

Referent leteckých přeprav

Místo výkonu: a. hartrodt CZ s. r. o., c/o Airport Business Center Aviatická 1048, 160 00 Praha 6 – Ruzyně

Co Vám nabízíme?
  • zajímavou práci v mezinárodní přepravní společnosti
  • menší přátelský kolektiv
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • samostatnou a různorodou práci, denní využití cizích jazyků
  • 5 týdnů dovolené, 2 sick-days
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na vzdělání (jazykové kurzy a podobně)
  • 13. a 14. plat v závislosti na ročním obratu firmy
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost home office
  • nástupní mzda 45 tis.