Volné pracovní místo  REFERENT NÁKUPU, až 30 000Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 7-13-243635. Hledáme vhodného kandidáta, který bude znalý zajištění materiálových vstupů pro požadavky výroby. Kandidáta, který bude schopný vedení a zpracování poptávek dodavatelů a bude mít komunikativní znalost anglického jazyka. <br/>
<br/>Náplň práce: <br/>
<ul>
<li> řešení reklamací za nakupovaný materiál</li>
<li> pravidelná komunikace a spolupráce s dodavateli</li>
<li> zpracovávání poptávek</li>
<li> zajištění materiálu dle požadavků výroby</li>
</ul>

Požadujeme

vzdělání technického nebo ekonomického směru<ul>
<li> komunikativní znalost anglického jazkyka (komunikace s dodavateli)</li>
<li> výborná znalost práce na PC, v programu K2 velkou výhodou</li>
<li> řidičský průkaz sk.B</li>
<li> praxe v oboru velkou výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> jazykové a další vzdělávání</li>
<li> prémie za odpracované roky</li>
</ul>
<br/>Dále Vám slibujeme:<ul>
<li> komplexní zaškolení a odborné vedení</li>
<li> zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu</li>
<li> možnost nástupu ihned</li>
<li> nástup možný ihned</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.