Volné pracovní místo  REFERENT NÁKUPU

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáte práci ve společnosti s dlouholetou tradicí, jistotou práce? Chcete dostávat zajímavé finanční ohodnocení? Máte zkušenosti v oblasti nákupu min. 3 roky a mluvíte anglicky nebo německy? Pak hledáme právě Vás a neváhejte odpovědět na tuto pracovní nabídku !!!

Náplň práce:
Nákup materiálu a služeb pro výrobu – klíčová oblast obráběcí nástroje
Výběrová řízení na dodavatele, optimalizace dodavatelského portfolia - hodnocení dodavatelů
Analýza nákupů, hledání příležitostí, jednání s dodavateli
Objednávky, kontrola dodávek, reklamace
Spolupráce se zástupci výroby a projektového odd.
Komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli

Požadujeme

Požadujeme:
VŠ/SŠ technického nebo ekonomického směru
Praxe v oboru nákupu/obchodu min. 3 roky
Jazyky: AJ, NJ (alespoň jeden na komunikativní úrovni podmínkou)
Vyjednávací schopnosti, samostatnost, orientace na výsledek
Komunikační, prezentační a organizační schopnosti
Nutná znalost práce s PC – MS Office, SAP výhodou

Výhodou:
Zkušenost z oblasti obráběcích nástrojů velkou výhodou
Zkušenosti z automotive výhodou
SAP výhodou

Nabízíme

Zajímavou a perspektivní práci v zahraniční společnosti
Motivující finanční ohodnocení
Jazykové a odborné vzdělávání
Zaměstnanecké výhody a bonusy
5 týdnů dovolené, placené překážky v práci ze strany zaměstnance nad rámec zákoníku práce
Pružná pracovní doba
Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".