Volné pracovní místo  Referent obchodu s AJ a NJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Chcete pracovat v zavedené prosperující společnosti? Přihlaste se na pozici<br/>
<br/>Referent obchodu s AJ a NJ<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> aktivní vyhledávání nových obchodních partnerů</li>
<li> poskytování pravidelné péče stávajícím zákazníkům (ČR i v zahraničí)</li>
<li> příprava a tvorba cenových nabídek</li>
<li> spolupráce při vlastním výrobním procesu</li>
<li> upřesnění technických specifikací se zákazníkem</li>
<li> pravidelný reporting</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru</li>
<li> min. 3 roky praxe na obdobné pozici</li>
<li> aktivní znalost anglického a německého jazyka </li>
<li> znalost práce na PC, zkušenost s IS Helios výhodou</li>
<li> prezentační dovednosti, obchodní talent</li>
<li> znalost oblasti vývoje a výroby elekroniky nutností!!!</li>
<li> komunikativní osobnost, pečlivost</li>
<li> aktivní řidič - sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> možný nástup od 1.3.2013 (HPP)</li>
<li> příjemné pracovní zázemí v nových firemních prostorách</li>
<li> adekvátní finanční ohodnocení</li>
<li> zaměstnanecké benefity</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".