Volné pracovní místo  Referent oddělení controllingu a financí

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Ústí nad Labem, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • příprava kalkulací
  • nákladové analýzy
  • zpracování cenových nabídek
  • bankovní převody
  • reporty, statistiky

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání ekonomického směru
  • víceletou praxi v oblasti controllingu, příp. účetnictví
  • znalost práce na PC - dobrou znalost MS Excel
  • min. základy anglického nebo německého jazyka
  • samostatnost, analytické dovednosti

Nabízíme

  • nástupní plat v rozmezí 20.000,- - 25.000,- (dle zkušeností kandidáta) + 10% prémie + jazykový příplatek, pokud kandidát ovládá jazyk
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • zázemí stabilní společnosti
  • moderní pracovní prostředí

Možnost nástupu: dohodou (možný ihned)
Lokalita pracoviště: Ústí nad Labem