Volné pracovní místo  Referent řízení projektů

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme kandidáty na pozici Referent řízení projektů.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> koordinace zástupců jednotlivých divizí</li>
<li> tvorba a kontrola dodržování časového harmonogramu</li>
<li> příprava předsériové výroby</li>
<li> komunikace se zákazníky a dodavateli v AJ</li>
<li> příprava auditů</li>
<li> reporting</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického směru</li>
<li> zkušenost s účastí na projektech</li>
<li> velmi dobrá znalost AJ</li>
<li> pokročilá znalost MS Office</li>
<li> ŘP sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Stabilní zázemí mezinárodní společnosti.</li>
<li> Atraktivní plat.</li>
<li> Odpovídající zaškolení.</li>
<li> Zázemí silné mezinárodní společnosti.</li>
<li> Stravenky.</li>
<li> Osobní ohodnocení.</li>
<li> Jednosměnný provoz.</li>
<li> Dovolená navíc.</li>
<li> Věrnostní bonusy.</li>
<li> Systém bnefitů a odměn.</li>