Volné pracovní místo  Referent zákaznického oddělení - logistika vhodné pro absolventy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta - významnou zahraniční logistickou společnost hledáme vhodné kandidáty(ky)pro nově otevřenou pozici:

Referent oddělení zahraniční společnosti

Náplň práce:

  • každodenní komunikace se zákazníkem zákaznická podpora
  • kontakt především s odděleními logistiky a nákupu
  • vyjednávání se zákazníkem a dodavateli ohledně změn v dodávkách
  • administrativní podpora oddělení

Požadavky na uchazeče:

  • min. SŠ vzdělání
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • časovou flexibilitu přizpůsobivost
  • zkušenosti z logistiky výhodou
  • zkušenosti s programem SAP výhodou
  • časovou flexibilitu - ochota práce ve směnném provozu (8 hodinové směny denní/ odpolední)

Nabízíme:

  • zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • zázemí silné zahraniční firmy
  • řadu zajímavých zaměstnaneckých výhod včetně firemního vzdělávání
  • možnost zahraničních stáží
  • nástup možný ihned
  • lokalita pracoviště Praha východ

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš profesní životopis.