Volné pracovní místo  REFERENT ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ, Českobudějovicko, 25 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 7-21-247509. Jste tělem a duší ochranáři životního prostředí a ekologie? Pokud jsou Vám tyto oblasti blízké, natrefili jste na správný inzerát! Hledáme do automotive výroby člověka na pozici REFERENT ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ. <br/>
<br/>Vaše pracovní náplň:<br/>
<ul>
<li> vytvoření a zabezpečení systému EMS dle normy ISO14001:2015</li>
<li> zajištění a organizování prací při prevenci a ochraně životního prostředí a ekologické stability, tj. zajišťování ekologické nezávadnosti výroby a provozu, zajišťování bezpečné manipulace a skladování ekologicky nebezpečných látek znečišťujících vody a půdy, </li>
<li> zodpovědnost za třídění odpadů z firmy, za chemické látky používané ve firmě</li>
<li> provádění školení pracovníků v oblasti ochrany životního prostředí</li>
<li> zpracování a aktualizace programů na zlepšování hodnot úrovně ochrany ŽP </li>
</ul>a kontrola jejich dodržování, vedení příslušných evidencí, přehledů, statistik<ul>
<li> sledování a vyhodnocování působení negativních vlivů na životní prostředí </li>
</ul>a zdravotní stav zaměstnanců včetně vypracovávání návrhů nápravných opatření<ul>
<li> dodržování pravidel bezpečnosti práce, při výkonu práce úzce spolupracovat s bezpečnostním technikem a dalšími vedoucími jednotlivých oddělení při zajišťování a realizaci všech opatření pro zavedení systému ochrany ŽP</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání</li>
<li> praxe na podobné pozici 1 rok</li>
<li> AJ na komunikativní úrovni</li>
<li> uživatelská znalost PC</li>
<li> schopnost rozhodování</li>
<li> odpovědnost za svěřené úkoly</li>
<li> zalost výrobního procesu výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> mzda od 25 000 Kč dle zkušeností</li>
<li> výkonnostní prémie</li>
<li> podíl na hospodářském výsledku společnosti</li>
<li> příspěvky na životní popř. penzijní připojištění</li>
<li> příspěvky na ubytování resp. dojíždění</li>
<li> týden dovolené navíc</li>
<li> silná podpora jazykového a profesního vzdělávání</li>
</ul>