Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  Referentka internetového prodeje

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta – obchodní společnost s více jak 20 působností na českém trhu v oblasti spotřebního sortimentu - non food, vhodného uchazeče/uchazečku na pozici:

ASISTENT/KA / REFERENT/KA – INTERNETOVÝ PRODEJ

Náplň práce:
  • Zpracování objednávek
  • Vystavování faktur
  • Telefonická / e-mailová komunikace se zákazníky
  • Skladové zásoby
  • Práce v interním systému
  • Řešení operativních úkolů

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Příjemnou komunikaci
  • Samostatnost
  • Pečlivost, spolehlivost
  • Zkušenosti na obdobné pozici v oblasti e-shop podmínkou

Nabízíme

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Zaměstnanecké benefity
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Čestlice (bezproblémové autobusové spojení)
  • Pracovní doba: po – pá 8.30 – 17.00

Další zajímavé pracovní nabídky na: použijte odpovědní formulář

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás