Volné pracovní místo  REFERENT/KA LOGISTIKY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost poskytující služby v oblasti IT, se sídlem v Brně - Slatině, hledáme pracovníka/ci na pozici:

REFERENT/KA LOGISTIKY

Náplň práce:
  • sledování stavu skladových zásob
  • sledování stavu oprav zakázek a následné objednávání potřebného typu a množství materiálu
  • komunikace s centrálním skladem společnosti ve Velké Británii a zahraničními pobočkami společnosti
  • komunikace s klienty společnosti
  • vystavování dokumentů souvisejících s logistikou
  • příležitostné vyhledávání nových dodavatelů, porovnání a vyhodnocení nabídek
  • reporting

Požadujeme

Požadavky na úspěšného kandidáta:
  • ideálně SŠ vzdělání
  • angličtina na velmi dobré úrovni (mluvená i psaná)
  • velmi dobrá znalost práce na PC, především Excel
  • zkušenost v logistice, skladové evidenci, apod.
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

  • práci v příjemném pracovním prostředí dynamicky se rozvíjející firmy
  • pohyblivou pracovní dobu
  • jazykové kurzy zdarma
  • dobré finanční ohodnocení a firemní benefity
  • nástup možný IHNED
  • lokalita pracoviště: CTP Park Brno-Slatina

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.