Volné pracovní místo  Referentka výroby/nákupu s NJ - nástup možný ihned! (A10587)

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s dlouholetou tradicí a širokou sítí poboček v ČR i v Evropě. Nabízíme širokou nabídku pracovních pozic, spolehlivé personální poradenství a zprostředkování kmenových i agenturních zaměstnanců. V České republice působíme již od roku 1993 a naše pobočky naleznete v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Stříbře, Chomutově, Chebu, Liberci a Českých Velenicích.

Jako aktivní člen APPS garantujeme dodržování srovnatelných mzdových podmínek agenturních zaměstnanců a všech pracovně-právních předpisů. Naše filozofie je založena na zabezpečení profesionální pracovní atmosféry směrem k našim klientům i zaměstnancům. Dbáme na vysokou kvalitu poskytovaných služeb, o zaměstnance se staráme s maximální péčí a věříme, že individuální přístup má zásadní vliv na jejich spokojenost.

Hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Referent/ka výroby/nákupu pro naši brněnskou pobočku. Jste-li zručný/á a  toužíte po nových výzvách, pak hledáme právě vás! Nabízíme také možnost pracovat na 0.5 nebo 0.75 úvazek!

Co vás čeká:
  • Nákup surovin pro výrobu a kontrola skladových zásob
  • Bezpečnost práce a spolupráce s externí firmou
  • Správa míchacích zařízení a další údržba
  • Spolupráce na personálních agendách a inzerátech
  • Administrativní podpora a komunikace s dalšími odděleními

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Schopnost komunikovat v němčině, angličtina výhodou
  • Znalost MS Office a SAP
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Flexibilitu a schopnost efektivního časového managementu

Nabízíme

  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • Finanční ohodnocení odpovídající kvalitě vaší práce
  • Široké spektrum benefitů: stravování, důchodové spoření, zvýhodněný paušál na telefon a firemní akce

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Referentka výroby/nákupu s NJ - nástup možný ihned! (A10587)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Julie Juřicová z HOFMANN WIZARD s.r.o.

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Referentka výroby/nákupu s NJ - nástup možný ihned! (A10587)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.