Volné pracovní místo  Regionální manažer - Praha

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–50 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, společnost pokrývající oblast odpadového hospodářství, hledáme kolegu na pozici Regionální manažer pro Středočeský, Ústecký a Liberecký kraj.

Jeho činností bude zavádění řešení pro předcházení vzniku odpadů, zvýšení míry třídění a snížení množství odpadu na skládkách.

Náplň práce:

  • Prodej a zavádění efektivní strategie pro konkrétní obce, města i regiony
  • Oslovení obcí a měst ke spolupráci
  • Poznávání odpadového hospodářství konkrétních samospráv a jejich potřeb
  • Komunikace se zástupci samospráv a řešení jejich objednávek
  • Koordinace doručování prodaných produktů, systémů, techniky aj.
  • Fyzická účast při analýzách odpadu
  • Správa administrativy spojené s obchodní činností

Požadujeme:

  • Zkušenost s péči o zákazníka
  • Ambice oslovit nové samosprávy a hledat nové příležitosti
  • Zodpovědný přístup k práci
  • ŘP sk. B, aktivní řidič
  • Výbornou znalost nástrojů MS Office
  • Komunikativnost a reprezentativní vystupování
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Nabízíme:

  • Spolupráce na HPP plný úvazek
  • Flexibilní pracovní doba
  • Mobilní telefon
  • Notebook i pro soukromé účely
  • Služební vozidlo i pro soukromé účely
  • Volno při narození dítěte – 5 pracovních dní (otec dítěte)
  • Zdravotní volno „sick days“
  • Placené volno po dobu povánočního období a
  • Prázdniny – pokud vyčerpáš zákonnou dovolenou, stačí se domluvit s nadřízeným a můžeš čerpat další placené volno
  • Teambuilding
  • Multisport karta
  • Vzdělávání a školení
  • Předplatné odborné literatury, nákup literatury pro samostudium
  • Kreativní práce v dynamickém a moderním prostředí
  • Nástup je možný ihned
  • Lokalita působiště: Středočeský, Ústecký a Liberecký kraj
  • Kancelář: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Auto i pro soukromé účely
  • Notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce