Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  Regionální manažer - prodejen / poboček

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta - obchodní společnost s více jak 25 letou tradicí na českém trhu, jedničku ve svém oboru – technické zaměření, vhodného uchazeče na pozici

REGIONÁLNÍ MANAŽER – PRODEJEN / POBOČEK

Náplň práce:
  • Kompletní řízení svěřené oblasti ve Středních Čechách
  • Řízení obchodní strategie
  • Denní komunikace s podřízenými / zaměstnanci
  • Motivace a rozvoj spolupracovníků
  • Sledování a rozvíjení obchodních příležitostí
  • Kontrola skladových zásob
  • Kontrola správně vystaveného zboží, cen, popisků…
  • Odměňování

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (ideálně technicky zaměřené)
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Služební automobil, telefon, notebook
  • Stravenky, zvýhodněný nákup produktů společnosti, penzijní připojištění
  • Nástup možný ihned / dohodou
  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj

Další zajímavé pracovní nabídky na: použijte odpovědní formulář

Jiná sdělení

Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaném životopise a případných dalších osobních materiálů do společnosti PARTNER 4 JOB s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás