Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  Regionální obchodní manažer - cca 20 podřízených

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro významného klienta – nadnárodní společnost s více jak 20-ti letou působností na českém trhu v oblasti B2B řešení, konzultativní prodej, hledám vhodného uchazeče na pozici:

REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ MANAŽER – cca 20 podřízených

Náplň práce:
  • Vedení, podpora, motivace a rozvoj obchodníků
  • Odpovědnost za obchodní výsledky v daném regionu
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Vedení obchodních jednání, příprava nabídek, kalkulace
  • Reporting Obchodnímu řediteli

Požadujeme

  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Zkušenosti na obdobné pozici v oblasti B2B – prokazatelné obchodní výsledky, obor – Telco, IT, Marketing, Bankovnictví
  • Komunikativní znalost AJ – schopnost vést obchodní jednání
  • Orientace na výsledek
  • „Zdravé“ sebevědomí
  • Flexibilitu, samostatnost, přirozenou autoritu
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Velice dobré platové ohodnocení + bonusy: měsíční/kvartální/roční
  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní a životní připojištění,
  • Home office nebo zázemí v moderních kancelářích v Praze
  • Nástup dle dohody / ihned
  • Mobilní telefon, notebook, osobní automobil

Další zajímavé pracovní nabídky na: použijte odpovědní formulář

Jiná sdělení

Dobrý den,

Pokud Váš profil bude odpovídat požadavkům klienta, budu Vás během příštích dnů kontaktovat ohledně domluvení termínu osobního pohovoru.

Nebudu-li Vás kontaktovat do 14 dní, byla pozice již uzavřena nebo byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost uchazečům, kteří lépe splňovali požadavky klienta.

Děkuji za pochopení a přeji příjemný den.

S pozdravem

Jana Lžičařová

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás