Volné pracovní místo  Regionální obchodní reprezentant

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta nejvýznamnější farmaceutickou společnost v Evropě hledáme vhodného kandidáta na pozici Regionální obchodní reprezentant.

Náplň práce:
  • aktivní prodej farmakologických produktů ve zdravotnických zařízeních
  • poradenství v oblasti zdraví a zdravého životního stylu
  • rozvoj firemní klientely a péče o stávající portfolio zákazníků
  • reporting vedení

Požadavky:
  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • ŘP sk. B aktivní řidič
  • reprezentativní osobnost
  • komunikační dovednosti a organizační schopnosti
  • aktivní přístup orientace na výsledek
  • předchozí zkušenost na obchodní pozici výhodou

Nabízíme:
  • zajímavou práci pro největšího dodavatele na trhu farmacie
  • pole působnosti přímo v regionu Vašeho bydliště
  • možnost rychlého profesionálního růstu
  • školení
  • home office a flexibilní pracovní doba
  • motivující finanční ohodnocení
  • služební počítač služební telefon služební automobil (i pro soukromé účely)

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".