Volné pracovní místo  Regionální obchodní zástupce pro nezávislý trh - celé Čechy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, mezinárodní obchodní společnost působící v oblasti FMCG hledáme vhodné a schopné kandidáty/ky na pozici "Regionální obchodní zástupce pro nezávislý trh".

Náplň práce:
  • komunikace s klíčovými obchodními partnery v oblasti nezávislého trhu (VO, MO,..)
  • budování a udržování dlouhodobých vztahů se stávajícími zákazníky
  • monitoring trhu a aktivit konkurence
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí, tvorba nabídek
  • plánování aktivit u zákazníků, kontrola dodržování dohodnutých podmínek
  • řízení průběhu promočních aktivit u zákazníka, vyhodnocování
  • administrativní činnost, pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obchodní pozici (FMCG) 2-3 roky
  • mírně pokročilou znalost AJ (psaní reportů v AJ)
  • zkušenosti v oblasti nezávislého trhu
  • velmi dobré komunikační i organizační schopnosti
  • samostatnost, strategické myšlení, orientaci na výsledek
  • analytické schopnosti, iniciativní přístup, kreativitu
  • schopnost práce v týmu

Nabízíme

  • základní plat + bonusové ohodnocení na základě dosažených cílů
  • osobní automobil i pro soukromé užívání
  • 5 dní dovolené navíc
  • technické vybavení /mobilní telefon, notebook/
  • důchodové pojištění, příplatek na vzdělání a další firemní výhody

Nástup: Ihned

Lokalita: celé Čechy

Mzda: 28 - 40.000,- Kč

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".