Volné pracovní místo  Regionální obchodní zástupce, region Morava, home office

Firma HR PROfi
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–85 000 Kč / měsíc

O firmě

"Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblastech TOP managementu, managementu a specialistů. Působíme především v oborech Finance & Banking, Sales & Marketing, IT a Engineering a Zdravotnictví"

Nabízíme novou pracovní příležitost zkušenému obchodníkovi z oblasti stavebnin nebo příbuzných oborů v regionu Morava. Budete součástí velkých stavebních projektů v mezinárodní společnosti, která je lídrem na světovém trhu v oblasti akustiky.

✓ výrobce vysoce kvalitních akustických systémů
✓ certifikace produktů dle stavebních norem
✓ nabídka komplexních řešení

Náplň práce:
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • spolupracovat s architekty, investory, projektanty a dodavateli
  • provádění technické konzultace v terénu
  • příprava a realizace školení v rámci propagace systémů a produktů společnosti
  • plnění nastavených prodejních plánů
  • zlepšovat procesy pro zvýšení efektivity prodeje
  • podílet se na přípravě seminářů, prezentací a školení pro architekty a projektanty
  • průběžně analyzovat konkurenci a trh
  • příprava ročního budgetu a pravidelných obchodních výhledů pro svěřenou oblast

Požadujeme

  • VŠ, SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • orientace na trhu se stavebními materiály výhodou
  • technické myšlení, orientace se ve stavební dokumentaci
  • proaktivní a inovativní přístup se snahou naplnění stanovených cílů

Nabízíme

  • věrnostní bonusový program
  • stabilní a dlouhodobou práci na plný úvazek
  • home office v kombinaci s prací v terénu
  • služební vůz
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Cafeterie

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Máte zájem o nabídku Regionální obchodní zástupce, region Morava, home office?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Janák z HR PROfi

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Regionální obchodní zástupce, region Morava, home office

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.