Volné pracovní místo  REGIONÁLNÍ OBCHODNÍK - STROJÍRENSTVÍ / Morava

Lokalita Jihlava a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého vynikajícího klienta, který nabízí jedinečné stroje a zařízení pro zpracování kovů technicky orientovaného obchodníka na pozici:

REGIONÁLNÍ OBCHODNÍK – STROJÍRENSTVÍ / MORAVA/

Náplň práce:
Aktivní vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí v rámci svěřeného portfolia
Péče o stávající klienty
Příprava obchodních a technických nabídek a jejich prezentace klientům
Úzká spolupráce s marketingovým oddělením
Samostatné vedení obchodních případů, příprava smluv, atd...
Vyhodnocování a příprava plánů prodejů

Požadujeme

Náš klient požaduje:
SŠ/VŠ vzdělání strojního nebo technického směru výhodou
Praxi na obchodní pozici min. 4 roky
Prokazatelnou znalost a zkušenost z oblasti prodeje strojů nebo technického investičního produktu
Obchodního ducha, vynikající vyjednávací dovednosti
Znalost Anglického jazyka, minimálně úroveň B2
Základní orientace v technické dokumentaci
ŘP sk. B – aktivní řidič
Znalost práce na PC – Word, Excel, Outlook, PowerPoint

Nabízíme

Náš klient nabízí:
Motivující finanční ohodnocení a výkonnostní odměny – fixní základ mzdy + provize z prodeje
Služební automobil, notebook, mobilní telefon – vše k soukromým účelům
Odborné a jazykové vzdělávání
Práci v mezinárodní společnosti, která patří mezi špičky v oboru
Příjemný kolektiv
Osobní přístup
Práce na Home office
Region: Morava

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.
Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Těšíme se na budoucí spolupráci a přejeme Vám hezký den.
Váš tým PeopleConsulting