Volné pracovní místo  Regulatory Affairs Associate

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Máte výbornou angličtinu a zajímáte se o registraci léků? Tak právě Vás hledáme!<br/>Pro významnou nadnárodní originální farmaceutickou společnost, hledáme kandidáta na pozici Regulatory Affairs Associate Junior.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> kompletní příprava žádostí o registraci léků </li>
<li> aktualizace registrační databáze</li>
<li> koordinace překladů, textová úprava a kontrola</li>
<li> komunikace s lékovými úřady</li>
<li> příprava českého souhrnu informací na obalech, korektura textů</li>
<li> sledování legislativních změn</li>
<li> administrativní podpora</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání - lékařské, farmaceutické, chemické, přírodovědné </li>
<li> Aktivní znalost angličtiny (slovem i písmem) + lékařská terminologie</li>
<li> Zkušenost s překlady výhodou</li>
<li> Znalost MS Office</li>
<li> Zodpovědnost, pečlivost, přesnost, odolnost vůči stresu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí stabilní firmy</li>
<li> balíček benefitů</li>
<li> odpovídající platové ohodnocení</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".