Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  Regulatory Affairs Specialist

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

Mate vysokoškolské vzdělání farmaceutického, medicínského či chemického zaměření? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Chcete se stát součástí významné mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní farmaceutická společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

Regulatory Affairs Specialist

Náplň práce:

  • tvorba registrační dokumentace
  • spolupráce s externími partnery
  • práce dle standardů evropské legislativy v oblasti lékové regulace
  • aktualizace registrační dokumentace pro zaregistrované přípravky

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (farmacie, lékařství, biologie, chemie)
  • praxi obdobné pozici výhodou
  • AJ - výborná znalost na pokročilé úrovni
  • dobrá uživatelská práce s PC
  • znalost právních předpisů a norem v obl. registrací výhodou
  • samostatnost, iniciativu a proaktivní jednání
  • pozitivní přístup, loajalitu k firmě

Nabízíme

  • zajímavou a odpovědnou práci v prosperující společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • možnost příspěvku na jazykové vzdělávání
  • příspěvek na speciální lékařskou péči

Místo výkonu práce: Praha

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás