Volné pracovní místo  REKLAMAČNÍ TECHNIK s NJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 12-30-255516. Máte zkušenosti s řešením dodavatelských reklamací? Umíte číst výkresovou dokumentaci? Domluvíte se německy? Jestli ANO, tak pošlete Váš životopis!<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>komunikace se zákazníky a dodavateli při řešení reklamací <br/>aktivní spolupráce na zajištění kvality <br/>zpracování požadavků na změnu dokumentace <br/>posuzování a schvalování výjimek u neshodných dílů <br/>zajištění kooperací u neshodných dílů <br/>vyhotovení reklamačních zpráv a protokolů <br/>koordinace procesů u změnového řízení výkresů

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ strojírenského směru </li>
<li> orientaci ve výkresové dokumentaci </li>
<li> znalost německého jazyka podmínkou </li>
<li> uživatelskou znalost práce na PC </li>
<li> motivovanou, spolehlivou a samostatnou osobnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí stabilní společnosti</li>
<li> motivující finanční ohodnocení</li>
<li> roční bonus</li>
<li> možnost dalšího odborného i jazykového vzdělávání</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.