Volné pracovní místo  Reklamační technik ve stavební firmě - Praha/Brno

Lokalita Brno a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–48 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Popis pracovní nabídky

Praha a okolí

Hledáme pro významnou stavební společnost s celorepublikovou působností se sídlem v Brně hledá vhodného kandidáta na pozici:

Reklamační technik

Náplň práce:
Komplexní řešení reklamovaných vad – plánování reklamací (schůzky, místní šetření, odstraňování závad v termínu), konkrétní návrhy řešení oprav a koordinace se zhotoviteli, zaměstnanci, investory
Řízení a dohled nad pracovníky
Zajišťování materiálů pro opravy reklamovaných vad

Požadujeme

Praxe ve stavebnictví na pozici stavbyvedoucího, reklamačního technika, TDI min. 2 roky
Znalost ČSN norem s ohledem na realizaci díla
Znalost MS Excel, Word, Outlook, AutoCAD
Znalost AJ vítána – není nutná
Komunikativnost, vstřícné jednání

Nabízíme

Práci ve stabilní ryze české firmě
5 týdnů dovolené
Nadstandardní finanční ohodnocení (mzda + osobní ohodnocení)
Mobilní telefon, notebook
Vstřícný přístup a dobré pracovní podmínky