Volné pracovní místo  Reklamační technik

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro silnou německou společnost zabývající se prodejem nábytku, hledáme vhodné kandidáty na pozici „Reklamační technik“. Region: Praha 9.

Náplň práce:
  • vyreklamování zboží
  • komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (obor truhlář – nábytkář výhodou)
  • praxe na obdobné pozici se znalostí oblasti nábytku (nutné!)
  • pokročilá znalost NJ – podmínkou!
  • dobrý vztah k lidem, kultivovanost projevu, komunikativnost, odolnost vůči stresu, fyzická zdatnost, silná osobnost s vůdčími schopnostmi, vyjednávací dovednosti, časově flexibilní
  • znalost práce na PC

Nabízíme

  • pracoviště Praha 9
  • zaškolení
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • mladý profesionální kolektiv
  • moderní pracovní prostředí
  • firemní výhody

Plat: cca. 23 – 30 tis. Kč

Nástup: ihned (dohodou)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".