Volné pracovní místo  Repair technik (technik oprav)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se IT se sídlem v Brně, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Repair technik (technik oprav)

Vaším úkolem bude:
Testování a servis počítačů a jejich komponent ve středisku oprav.

Požadujeme

  • SOU/SŠ/VŠ technického směru (elektrotechnika, IT, apod.),
  • předešlá zkušenost s prací s HW výhodou (skládání a opravy PC, pájení plošných spojů, atd.), pozice je vhodná i pro absolventy
  • dobrá orientace v oblasti moderních technologií
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • nástup IHNED

Nabízíme

  • velmi zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností kandidáta
  • balíček zajímavých zaměstnaneckých výhod
  • práce v jednosměnném provozu, pondělí – pátek
  • příležitost ke vzdělávání, intenzivní vstupní zaškolení
  • možnost uplatnění a rozvoje znalosti v oblasti moderních technologií
  • moderní a přátelské pracovní prostředí

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".