Volné pracovní místo  RESEARCHER – PRÁCE Z DOMOVA #4997334

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro naši rostoucí a úspěšnou personálně poradenskou společnost vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

RESEARCHER – PRÁCE Z DOMOVA

Práce je vhodná zejména pro osoby na mateřské dovolené, studující osoby, které chtějí pracovat z domova.

Pracovní náplň:
Práce s databázemi - vyhledávání vhodných kandidátů na námi obsazované pracovní pozice pro naše stálé klienty
Vyhledávání na sociálních sítích a internetu
Úzká spolupráce a komunikace s konzultanty naší společnosti
Pravidelný reporting

Požadujeme

Požadujeme:
Zkušenosti s náborem/vyhledáváním v personální agentuře nebo praxe na obdobné pozici PODMÍNKOU
Vlastní PC s připojením k internetu
Velmi dobrá znalost práce s internetem, zejména vyhledávání informací
Alespoň pasivní znalost anglického jazyka

Nabízíme

Nabízíme:
Flexibilitu v organizaci pracovního času - možnost pracovat dle Vašich časových kapacit
Práce z domova v rámci celé ČR
Vstupní školení v Praze
Možnost dlouhodobé spolupráce
Externí spolupráci na DPP
Výborné finanční ohodnocení závislé na dosažených výsledcích
Možnost pracovního postupu
Možnost budoucí spolupráce na HPP

Jiná sdělení

Máte-li zájem o více informací, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře společně s motivačním dopisem a fotografií.

Pro případné otázky kontaktujte paní Mgr. Nikolu Drábkovou.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.