Volné pracovní místo  Revizní technik elektro

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 2-30-242011. Hledá se revizní technik s platnou vyhláškou 50/1978 Sb., který je ochoten cestovat po celé ČR.<br/>
<br/>Zajímalo by vás pracovat jako: <br/>REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> revize VTZ elektro u klientů</li>
<li> poradenství pro klienty v oblasti elektro</li>
<li> podílení se na projektech komplexního outsourcingu revizí VTZ elektro pro významné klienty</li>
<li> kontrola elektro zařízení</li>
<li> zpracování dokumentace k revizím</li>
<li> rozvoj odborného know how v této oblasti v širokém týmu specialistů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> platný §6 a §9 vyhlášky 50/1978 Sb.</li>
<li> platné osvědčení na revize elektrozařízení v rozsahu E1B (R-EZ-E1B)</li>
<li> praxe v oblasti dalších typů revizí nebo BOZP a PO výhodou</li>
<li> aktivní řidič</li>
<li> iniciativnost a zaměření na výsledek</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stravenky a další firemní benefity</li>
<li> služební automobil</li>
<li> další odborné vzdělávání a rozšiřování vaší kvalifikace</li>
</ul>