Volné pracovní místo  RF / VF VÝVOJÁŘ ELEKTRONIKY - HW, BEZ AJ

Lokalita Brno a další
Vzdělání Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Úspěšná tuzemská společnost působící na mezinárodním poli se zaměřením na vývoj systémů pro bezpečnostní složky hledá nového kolegu do oddělení vývoje elektronických zařízení. Na této pozici budete mít přístup k nejnovějším technologiím, pracovat na vývoji zařízení nedostupných veřejnému sektoru a podílet se na konstrukci celého systému napříč všemi etapami vývoje. Umožníme Ti seznámit se nebo prohloubit dosavadní znalosti v širokém spektru technologií. SKVĚLÁ příležitost pro ty, kteří chtějí za sebou vidět hmatatelný výsledek jejich úsilí.

Náplň práce:
  • vývoj celého zařízení, specializace na RF / VF část
  • návrh obvodového řešení, dílčích analogových / digitálních bloků
  • výběr vhodných součástek
  • návrh layoutu PCB s ohledem na EMI / EMC
  • sestavení, pájení a oživení vývojového prototypu
  • využití laboratorních přístrojů
  • možnost vývoje firmware pro MCU / FPGA

Požadujeme

  • VŠ v oboru elektrotechnika nebo příbuzném
  • pevné základy v oblasti elektronických obvodů
  • zkušenosti s vývojem a konstrukcí elektronických zařízení
  • znalost "VF trasy" = VF zařízení a systémy, antény, filtry, duplexery, couplery, sdružovače, zaátěže

  • zkušenosti v jedné nebo více oblastech:
  • - analogové / digitální obvody
  • - PBC layout
  • - ruční pájení SMD/TH součástek
  • - oživování zařízení
  • - praktická zkušenost s měřením (osciloskop, spektrální analyzátor, logický analyzátor)*
  • - programování mikrokontrolérů v jazyce C
  • - programování FPGA ve VHDL
  • - komunikační systémy a protokoly (USB, Ethernet, RS232, I2C, SPI, TCP/IP stack)

  • angličtina - min. pasivní, čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • bonusy/prémie
  • telefon + notebook
  • týden dovolené navíc + sickdays
  • vzdělávací kurzy + školení
  • systém kafetérie
  • občerstvení v zaměstnání
  • příspěvky na další vzdělání
  • firemní teambuildigové akce
  • lokalita: Prostějov; Brno-město

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx)
na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali,
můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze
a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním,
zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání.
Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!
id:1062