Volné pracovní místo  ŘIDIČ AUTOBUSU V RÁMCI EVROPY, až 70 000 Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 13-13-201841. Pro UZNÁVANOU SPOLEČNOST V OBORU AUTOBUSOVÉ DOPRAVY hledáme ŘIDIČE AUTOBUSU v rámci východní a západní Evropy. <br/>
<br/>Máte zájem pracovat pro stabilní společnost, která má velmi mladý vozový park značkových autobusů? Máte zkušenosti s řízením autobusu v rámci Evropy a hledáte zajímavé finanční ohodnocení? Pak hledáme právě VÁS! <br/>
<br/>Jaká je náplň práce? <ul>
<li> řízení značkových autobusů</li>
<li> zodpovědnost za chod vozu a jeho údržbu </li>
<li> poskytování informací cestujícím</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> min. 3 roky praxe na pozici řidič autobusu podmínkou</li>
<li> základní znalost anglického jazyka podmínkou</li>
<li> řidičský průkaz skupiny D</li>
<li> pozitivní a odpovědný přístup k práci</li>
<li> odhodlání využívat anglický jazyk a ochota cestovat v rámci Evropy</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> proplácení diet</li>
<li> tipy/dýška od cestujících</li>
<li> možnost kariérního postupu</li>
<li> kurzy anglického jazyka</li>
<li> servisní podpora ze strany zaměstnavatele 24h/denně</li>
<li> možnost ubytování v areálu sídla společnosti za symbolický poplatek</li>
<li> mladý vozový park</li>
<li> práce pro významnou společnost v oboru autobusové dopravy</li>
</ul>