Volné pracovní místo  ŘIDIČ B+C (PRŮHONICE)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

Popis pozice / Náplň práce:
  • Rozvoz zboží
  • Vykládka materiálu

Požadujeme

Náš klient požaduje:
  • ŘP skupiny B a C
  • Pečlivost, samostatnost, pracovní nasazení

Nabízíme

Náš klient nabízí:
  • Dobré finanční ohodnocení (18-22.000Kč)
  • Příjemný kolektiv a příjemné prostředí stabilní společnosti

Jiná sdělení

Máte li zájem o tuto pozici prosíme Vás o zaslání Vašeho aktuálního životopisu společně s Vaší přibližnou platovou představou pomocí volby "odpovědět".
Neoslovila Vás tato nabídka pracovní pozice?
Rádi se pokusíme Vám najít jinou pracovní příležitost – informujte nás o specifikaci práce, která by Vám vyhovovala, lokace kde byste rád(a) pracoval(a), výši platu a nejbližším možném datumu nástupu.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.