Volné pracovní místo  Řidič C+E/Disponent v terénu s Nj (Pj) Německo

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

Německá personální společnost Zero-Maxx GmbH se sídlem u Landshutu přijme do svého interního týmu spolehlivého a loajálního pracovníka na pozici: Řidič C+E/disponent v terénu
s německým jazykem (polským jazykem).

Řidič C+E/disponent v terénu bude mít v kompetenci naše české, slovenské a polské externí zaměstnance, kteří pracují v oblasti transportu/logistiky (řidiče C+E dálkové a linkové dopravy)

Náplň práce:
  • jedná se převážně o práci v terénu
  • příjem nových řidičů a asistence při nástupu
  • zaučení řidičů na jednotlivých trasách
  • výjezdy ke klientům
  • nahrazení řidiče
  • běžná administrativa
  • kontrola pracovních výkazů, načítání digitálních karet
  • řešení problematiky

Požadujeme

  • německý jazyk na komunikativní úrovni
  • polský jazyk velkou výhodou
  • praxe v oblasti transportu podmínkou
  • ŘP B, C+E
  • odolnost vůči stresu
  • časová flexibilita, aktivní přístup k práci
  • rychlé a pohotové jednání
  • záměr dlouhodobě pracovat v Německu

Nabízíme

  • německá pracovní smlouva
  • lukrativní platové ohodnocení
  • mzda 1800 EUR čistého měs. při daňové třídě 1
  • 44 EUR čistého měs. příspěvek na dojíždění
  • Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld
  • možnost vyřízení státních příspěvků Kindergeld
  • náklady na ubytování hradí v plné výši firma
  • dlouhodobé a perspektivní zaměstnání v německé společnosti
  • dobrý kolektiv, profesionální přístup a příjemné pracovní prostředí

Jiná sdělení

Zajímavá pracovní příležitost !!! Preferujeme zaměstnace se záměrem pracovat dlouhodobě v Německu.

Pracovní místo doporučujeme pro zkušeného řidiče kamionové dopravy s komunikativní znalostí NJ (Pj velkou výhodou).

Nástup IHNED.

Lokalita práce: Landshut- Essenbach (Bavorsko)

Pokud se pro naši pracovní nabídku rozhodnete, zašlete nám Váš životopis v německém jazyce.