Volné pracovní místo  Řidič/ka sk. C – Č.Budějovice

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Popis pracovní nabídky

Náborový příspěvek 15.000 Kč

Náplň práce:
  • řízení vozidla nad 7,5 t (převážně zn. Iveco)
  • rozvoz a svoz poštovního materiálu
  • nakládka a vykládka poštovního materiálu (palety, klece)
  • začátek i konec směn v Českých Budějovicích
  • jízdy převážně v regionu Jižních Čech

Požadujeme

  • řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz
  • dopravně - psychologické vyšetření
  • digitální karta do tachografu
  • dobrý zdravotní stav, spolehlivost, odpovědnost

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou (možnost prodloužení na neurčito)
  • hrubou měsíční mzdu do výše až 30.000,- Kč (vč. všech příplatků za směnnost) + náborový příspěvek 15.000,- Kč
  • pracovní doba se zkráceným týdenním úvazkem 37,5 hod. (cca 162 hod. / měsíc)
  • zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené, stravenky a další
  • služební stejnokroj a příspěvek na obuv a ochranné nápoje
  • příspěvek na dětské tábory a rekreaci
  • pojištění odpovědnosti zaměstnance vůči zaměstnavateli hrazené zaměstnavatelem
  • dodržování platné legislativy EU, doby řízení a odpočinku
  • řádná úhrada zákonných odvodů ze strany zaměstnavatele - zajištění v době nemoci a důchodu

Jiná sdělení

A pozor !!! Pokud navíc přivedete známého, kolegu, příbuzného, který bude splňovat naše výše uvedené požadavky a také nastoupí na pozici Řidiče sk. C, dostanete za něj dalších 10.000 Kč !!!

Místo výkonu:
SPU České Budějovice, Nemanická 2843/16b