Volné pracovní místo Řidič MKD - cca 45.000 čistého měsíc

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
ČR
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Hledáme schopné lidi s praxí na pozici řidiče MKD – C+E.

Náplň práce:

  • řízení nákladního vozidla C+E
  • nová vozidla DAF a SCANIA
  • cesty po Německu
  • nakládka vykládka

Požadujeme:

  • osvědčení C+E
  • komunikativní němčina PODMÍNKOU!!!(schop­nost domluvit se přes telefon s dispečerem)
  • praxe na pozici řidiče
  • zkušenosti s návěsem do 70 tun
  • psychotesty
  • digitální kartu do tachografu
  • čistý trestní rejstřík
  • osobní vůz
  • NÁSTUP dle domluvy

Nabízíme:

  • kvalitní finanční ohodnocení – za měsíc 40–45.000 Kč čistého
  • týdenní zálohy
  • práce 5 dní v týdnu (víkendy volné)
  • práce na HPP
  • plná personální podpora
  • česko – německy mluvící delegát