Volné pracovní místo  Řidič nákladního automobilu až 30 tis.Kč!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho významného klienta, firmu zabývající se distribucí nápojů, hledáme šikovného kandidáta na pozici Řidič,<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> řízení nákladního automobilu po Praze a okolí</li>
<li> zavážení nápoju společně se závozníkem</li>
<li> příložitostné pomocné manuální práce</li>
</ul>
<br/>
<br/>Pracovní doba: Po - Pa - od ranních hodin ( 5:30 hod), né každý den<br/>
<br/>Jedná se o dlouhodobou brigádu s možností převodu na HPP.<br/>
<br/>Místo výkonu práce: Praha 9<br/>
<br/>Nástup: v půlce ledna

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ</li>
<li> profesní průkaz</li>
<li> digitální karta do tachografu</li>
<li> zdravotní prohlídky pro výkon řidiče z povolání - EEG, EKG</li>
<li> fyzická zdatnost</li>
<li> časová flexibilita</li>
<li> manuální zručnost</li>
<li> řidičský průkaz skupiny B,C</li>
<li> sjednanou pojistku na blbost (pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu z výkonu povolání)</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stravenky v hodnotě 70 Kč za odpracovaný den</li>
<li> možnost práce pro stabilní prosperující společnost</li>
</ul>