Volné pracovní místo  Řidič pro rozvoz zdravotnického materiálu a léčiv - Zlín

Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 37 000–40 700 Kč / měsíc

Každé ráno ve všední den nasednete do auta a vydáte se na předem naplánovanou trasu. Vaší prací bude závoz lékáren a jiných zdravotnických subjektů. Parťáka na cestách vám bude dělat dodávka do 3,5 t, která vám pomůže rozvážet zásilky včas. Od vás chceme hlavně dobrou náladu a chuť pracovat! Práce je na živnostenský list (IČO).

Hledáme i pár šikovných a spolehlivých brigádníků na dlouhodobou spolupráci (DPP).

Pošlete životopis a připojte se k nám do skvělého týmu. Náš tým rozšiřujeme jen o pár vyvolených, tak nám volejte nebo pište ještě dnes!

A jaká bude náplň Vaší práce:

Už vás nebaví rozvážet pizzu, těžké nákupy a být ve stresu jestli stihnete dovézt zásilku včas? Připojte se do našeho týmu, kde budete doručovat farmaceutický materiál každý všední den po stálých trasách s jasně danými zastávkami. Vaším kontaktem budou Magistry a jiný zdravotnický personál. V průběhu přepravy vám bude k dispozici dispečer nebo manažer dopravy. Nakládka a začátek jízdy v ranních hodinách (mezi 5-6 hod. ráno), konec rozvozu v odpoledních hodinách, dle přidělené trasy.

Požadujeme

práce na živnostenský list
čistý rejstřík trestů
výpis z karty řidiče
bydliště ve Zlíně a okolí
řidičský průkaz sk. B (dodávka do 3,5t) - praxe na dodávce NUTNÁ
spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

zázemí stabilní, silné a prosperující společnosti
stálé trasy s přesně danými body – zaučení od stávajícího řidiče
práce na firemním vozidle (dodávka) sk. B s tankovací kartou k dispozici
firemní vozidlo k dispozici na cesty domů a do práce
férové jednání, odpovídající ohodnocení

Vhodné pro

Absolventy, důchodce.