Volné pracovní místo  ŘIDIČ RETRAKU – NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10 000 KČ

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 140–160 Kč / hodinu

Přijmeme zkušené řidiče retraku do skladu v Jažlovicích u Prahy.

Náplň práce:
Obsluha manipulační techniky
Standartní skladové práce

Požadujeme

Váš profil:
Zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost.
Zkušenosti s obsluhou manipulační techniky.
Věk minimálně 18 let.
Nástup možný ihned.

Nabízíme

Nabízíme:
Možnost čerpání týdenních záloh
Svozy na pracoviště od metra Opatov
Možnost zajištění ubytování s příspěvkem
12ti hodinové směny denní/noční
Denní směna 07:00 – 19:00
Noční směna 19:00 – 07:00

Platové podmínky:
I. Měsíc 140 Kč čistého / hodina + docházkový bonus 10 Kč čistého / hodina
II. Měsíc 140 Kč čistého / hodina + docházkový bonus 10 Kč čistého / hodina
III. Měsíc 150 Kč čistého / hodina + docházkový bonus 10 Kč čistého / hodina
Po třech měsících proplacení náborového příspěvku 5000 Kč
Po šesti měsících proplacení dalšího náborového příspěvku 5000 Kč
! TZN.: po šesti odpracovaných měsících 10 000 Kč čistého !

Jiná sdělení

Na pohovor se dostavte do kanceláře Way to work s.r.o., Bryksova 939/37, Praha 9 – Černý Most, v pracovní dny v době od 09:30 – 16:00.
S sebou si vezměte občanský průkaz, průkaz zdravotní pojišťovny a průkaz na manipulační techniku, pokud máte.