Volné pracovní místo  Řidič sk. C a E - Německo vnitro NÁSTUP IHNED!!!

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Pro našeho významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče na pozici Řidič sk. C+E.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • nákladka a vykládka zboží dle pokynů
  • rozvoz zboží dle požadavků zákazníka
  • rozvážka v okolí Passau (50 km od českých hranic)

POŽADUJEME:
  • ŘP sk. B C a E profesní průkaz psychotestydigitální kartu
  • praxi s řízením nákladního automobilu s přívěsem
  • NMECKÝ JAZYK NA KOMUNIKATIVNÍ ÚROVNI - PODMÍNKOU!
  • čistý trestní rejstřík
  • průkaz na VZV výhodou
  • iniciativní přístup a odolnost vůči stresu

NABÍZÍME:
  • 33.000 - 40.000 Kč/měsíc v čistém
  • práce na HPP
  • ubytování v Německu zdarma
  • práce PO - PA víkend volný
  • česko - německy mluvící delegát naší společnosti - plná personální podpora
  • přátelský kolektiv
  • v penzionu více českých kolegů
  • jízdy v okolí Passau (50 km od českých hranic)
  • značka auta Mercedes
  • práce pro automotive

V případě zájmu zasílejte své CV.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".