Volné pracovní místo  Řidič sk. C – i pro čerstvé řidiče, odměny, volné víkendy

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–48 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Rozvoz piva zajišťujeme jako největší distribuční centrum v ČR již dlouhodobě.

Právě hledáme vás, posilu, která zažene žízeň našich zákazníků!

Máte řidičský průkaz sk. C, jste flexibilní a chcete si užívat volné víkendy? Ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • Zajištění rozvozu piva (supermarkety, obchody, restaurace...)
  • Vyskládání zboží, převzetí finanční hotovosti
  • Rozvoz po zákaznicích v Praze a středních Čechách
  • Flexibilní doba dle rozpisu – od pondělí do pátku

Požadujeme

  • Řidičský průkaz sk. C
  • Profesní průkaz
  • Samostatnost, flexibilitu

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení – fix plus další odměny za přesčasy
  • Vhodné nejen pro uchazeče s praxí ale i začínající řidiče :-)
  • Sezónní odměny
  • HPP i částečný úvazek
  • Telefon
  • Volné víkendy
  • Čerpání pohonných hmot za firemní ceny
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Stravenky
  • Několikrát do roka přísun piva :-)
  • Firemní oblečení od bot po čepice
  • Nástup dle domluvy
  • Skladový areál ve Velkých Popovicích

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat váš životopis, v opačném případě vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!