Volné pracovní místo Řidič u zásilkové služby

Práce na ŽL
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou
Hrubý plat
20 - 25 000 kč

Popis pracovní nabídky

Rozvoz a svoz zásilek v Liberci

Požadujeme

Řidičský průkaz sk. B
Čistý trestný rejstřík
Spolehlivost
Zkušenost na pozici řidiče výhodou

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení
Práci v mladém kolektivu

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Jiná sdělení

Nástup možný ihned

Podobné nabídky práce

Řidič s řidičským oprávněním skupiny D i B
Přeprava osob po Praze, ČR i v zahraničí.
JOBSYSTEM s.r.o. Praha, ČR, zahraničí Plný úvazek
týden
Řidič autobusudálkového autobusu/linkových autobusů
Hledáme zaměstnance na pozici: - řidič dálkového autobusu - řidič na pravidelné mezinárodní lince - řidič linkových autobusů v ČR - řidič linkových autobusu v EU - řidič autobusu
Gumdrop s.r.o. ČR, Evropa Plný úvazek
aktivní
Agentura hledá řidiče sk D + Profesní průkaz / Plzeň
Rozvoz svých zaměstnanců dle směn, odvoz z Horní Břízy do Rokycan autem Mercedes Sprinter 20 míst
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Plzeň Plný úvazek, Zkrácený úvazek
aktivní
Řidič MKD C+E - západní EU - bez znalosti cizího jazyka
Náplň práce: - řidič nákladního vozidla nad 7,5 tuny - zahraniční cesty v rámci EU především západní části (Anglie Francie Benelux Španělsko) - nakládka vykládka Požadujeme: - řidičský průkaz C+E - psychotesty - karta do digitál ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. ČR Plný úvazek
aktivní
Řidič MKD C+E - západní EU - bez jazykových znalostí
Náplň práce: - řidič nákladního vozidla nad 7,5 tuny - zahraniční cesty v rámci EU především západní části (Anglie Francie Benelux aj.) - nakládka vykládka Požadujeme: - řidičský průkaz sk. C+E - psychotesty - karta do digitální ...
aktivní
ŘIDIČ/ KURÝR pro Liberecký kraj
Náplň práce: rozvoz a svoz zásilek v daném regionu, komunikace se zákazníky a zaměstnanci, práce s platebním terminálem/hotovostí a přepravními dokumenty Požadujeme: řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič, zkušenosti v řízení dodávk ...
BZ Transport s.r.o. Dlouhá 358, Liberec Plný úvazek
týden