Nabídka práce ve firmě KV Final s.r.o.

Volné pracovní místo  Řidič vysokozdvižného vozíku - Doubí u Turnova

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Do našeho týmu v Doubí u Turnova hledáme tyto pracovníky:

Řidič vysokozdvižného vozíku

Náplň práce:
  • nakládání vozidel expedovanými výrobky dle dodacích listů a výrobky do kooperace dle výdejky
  • vykládání vozidel s výrobky z kooperace, uložení do skladu výrobků
  • skládání prázdných obalů, jejich uložení na určené místo
  • skládání vstupního materiálu, jeho uložení do skladu materiálu
  • manipulace s materiálem (ze skladu do výroby, ve výrobě, do skladu polotovarů)
  • manipulace s nástroji (nasazení na lis, uložení)

Požadujeme

  • SOU vzdělání technického směru, nejlépe s výučním listem
  • řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík
  • pořádkumilovnost, flexibilita, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
  • hrubá měsíční mzda od 30.000 Kč do 35.000 Kč
  • práce ve 3 směnném provozu
  • trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
  • hrazenou práci přesčas včetně příplatků
  • dotované závodní stravování
  • hrazené očkování proti chřipce
  • nástupní bonus 15.000 Kč
  • odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč a jiné
  • skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Doubí u Turnova

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace: pracovní poměr na dobu určitou / neurčitou dle domluvy

O nás

KV Final s.r.o. - o nás
  • Chceš dělat STROJAŘINU na světové úrovni a stát se tak součástí úspěšného týmu?

  • KV Final s.r.o. je česká, stabilní společnost, zabývající se výrobou a vývojem kovových dílů a sestav pro automobilový průmysl.

číst dále

Dotované stravování

Flexibilní pracovní doba

Kulturní a sportovní akce

Plně hrazené jazykové kurzy

Příplatky

Odměny

Sledujte nás