Volné pracovní místo  Řidič VZV - mzda až 28.700 Kč čistého/měsíčně - ubytování zdarma

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 28 000–30 000 Kč / měsíc

O firmě

Již 25 let pomáháme lidem najít jejich vysněné zaměstnání a rádi v tom s vámi budeme pokračovat!
Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Na hlavní pracovní poměr přijmeme řidiče vysokozdvižného vozíku s praxí a znalostí manipulace s pískovacím zařízením.

Náplň práce:
  • Obsluha VZV

Požadujeme

  • Průkaz VZV

Nabízíme

  • Mzda 28.700,- Kč čistého vč. diet a příplatků
  • Výše hodinové mzdy závisí na vstupní pracovní zkoušce, následně bude pracovník zařazen do skupiny
  • Příplatky nad rámec zákoníku práce, osobní prémie
  • Denní diety ve výši 237,- Kč
  • 20,57 Kč/hod. příplatek za prostředí
  • Pracovní smlouva na plný úvazek
  • Zajištěné a hrazené ubytování
  • Závodní stravování
  • Zázemí silné a úspěšné společnosti
  • Profesní růst , pravidelná školení
  • Možnost týdenních záloh
  • 25 dní dovolené
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: okr. Kladno