Volné pracovní místo  Řidič VZV - skladník - nástup ihned! RANNÍ SMĚNA - PODĚBRADY

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 19 000–25 000 Kč / měsíc

O firmě

Akciová společnost Crystal BOHEMIA, a.s. vznikla v roce 2008 s cílem zachovat a dále rozvíjet dlouholetou tradici výroby olovnatého křišťálu v Poděbradech. V červenci 2020 jsme se rozrostli o závod ve Světlé nad Sázavou (dříve CRYSTALITE BOHEMIA a.s.).

Akciová společnost Crystal BOHEMIA, a.s. vznikla v roce 2008 s cílem zachovat a dále rozvíjet dlouholetou tradici výroby olovnatého křišťálu v Poděbradech. Mezi naše zaměstnance uvítáme nového kolegu/ kolegyni na pozici:

Řidič VZV - skladník s nástupem ihned!

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci?
Jste pracovitý, máte oprávnění na VZV a umíte řídit Retrak?
Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
  • manipulace, naskladňování a vyskladňování zboží pomocí VZV a výhodou práce na RETRAKU
  • zodpovědnost za správně a včasně naložené zboží
  • vytváření tabulek v Excelu a zadávání zboží do našeho systému v SAPU
  • pravidelný úklid, základní údržba VZV

Požadujeme

  • výuční list
  • platný průkaz VZV a ŘP.sk. B
  • praxe v oboru - výhodou
  • flexibilita, odpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • zaměstnání na HPP ve významné společnosti s dlouholetou tradicí
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na důchodové pojištění, příspěvky na masáže, výrazné slevy na produkty společnosti, příspěvky na rekreaci, apod.)
  • možnost kariérního růstu - možnost proplácených přesčasů - práce na 1 směnu (6:00 - 14,00)
  • místo výkonu práce – Poděbrady
  • nástup ihned

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete obratem Váš životopis nebo se dostavte v každý pracovní den v době od 9,00 - 11,00 hodin osobně k nám do společnosti na osobní pohovor.