Volné pracovní místo  ROBOTIK - Rychnovsko, 26-33 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 5-30-238978. Hledáme právě Vás, máte-li elektro vzdělání a alespoň krátkou zkušenost v oblasti seřizování a údržby robotických stanic!<br/>
<br/>Do týmu jedné z největších nadnárodních elektrotechnických společností hledáme človíčka na pozici ROBOTIK<br/>
<br/>Co Vás čeká?<br/>
<ul>
<li> seřizování a údržba robotických stanic</li>
<li> zajištění chodu linky a údržba strojů a spojených technologií</li>
<li> navrhování technických vylepšení a implementace změn</li>
<li> práce s technickou dokumentací a zpracování pravidelných zpráv</li>
<li> úpravy trajektorií aplikací robotů</li>
<li> komunikace se zákazníkem a s kolegy z ostatních oddělení</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání v oboru elektro</li>
<li> kvalifikace dle Vyhl. 50/78 Sb. min §5</li>
<li> znalost MS Office</li>
<li> předchozí praxe na obdobné pozici</li>
<li> schopnost analyzovat a odstraňovat poruchy</li>
<li> flexibilita a samostatnost</li>
<li> řidičský průkaz sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 13tý plat</li>
<li> 5 týdnů dovolené </li>
<li> bridge days</li>
<li> 3 dny plně hrazené od zaměstnavatele v případě návštěvy lékaře</li>
<li> příspěvek na stravování + možnost využít závodní jídelnu</li>
<li> 6000Kč/rok na volnočasové aktivity</li>
<li> 1000Kč/měsíc na důchodové nebo životní připojištění</li>
<li> smlouva na dobu neurčitou od nástupu</li>
<li> zkušební doba 2 měsíce</li>
<li> školení a jazykové kurzy</li>
</ul>