Volné pracovní místo  Rozpočtář/ka (A10047)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme personální agentura s dlouholetou tradicí a širokou sítí poboček v ČR i v Evropě. Nabízíme širokou nabídku pracovních pozic, spolehlivé personální poradenství a zprostředkování kmenových i agenturních zaměstnanců. V České republice působíme již od roku 1993 a naše pobočky naleznete v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Stříbře, Chomutově, Chebu, Liberci a Českých Velenicích.

Jako aktivní člen APPS garantujeme dodržování srovnatelných mzdových podmínek agenturních zaměstnanců a všech pracovně-právních předpisů. Naše filozofie je založena na zabezpečení profesionální pracovní atmosféry směrem k našim klientům i zaměstnancům. Dbáme na vysokou kvalitu poskytovaných služeb, o zaměstnance se staráme s maximální péčí a věříme, že individuální přístup má zásadní vliv na jejich spokojenost.

Jste aktivní, pečlivý/á a dotahujete věci do konce? Máte týmového ducha, ochotu učit se novým věcem a stavby Vám nejsou cizí?
Do našeho rozrůstajícího se týmu hledáme nové kolegy na pozici Rozpočtář/ka.
Možná hledáme právě Vás!

Co Vás čeká?
  • Zpracování jednoduchých cenových nabídek a naceňování
  • Kontrola projektové dokumentace a vyčlenění subdodavatelských činností
  • Spolupráce se stavbyvedoucím
  • Provádění výběrových řízení dodavatelů
  • Podílení se na zpracování výkazů výměr a rozpočtů projektu
  • Zpracovávání časového plánu staveb
  • Návrh projektových dokumentací, jednání s úřady

Požadujeme

Co musíte mít?
  • SŠ/VŠ  ve stavebním oboru
  • Znalost tvorby stavebních rozpočtů a kalkulací
  • Orientaci ve stavebních postupech a materiálech
  • Počítačovou způsobilost (Word, Excel)

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
  • Ohodnocení, které vás bude motivovat
  • Stravenky
  • Zajištění stravování
  • Firemní a sportovní akce
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Možnost pracovat pro českou společnost, která dodává kvalitní a krásné produkty do celého světa!

Zaujala Vás tato nabídka? Neváhejte a zašlete nás své CV ještě dnes!

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Rozpočtář/ka (A10047)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tereza Řezníčková z HOFMANN WIZARD s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Rozpočtář/ka (A10047)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.